Novotel Poznań Centrum

Novotel Poznań Centrum to miejsce w którym zaznasz spokoju. Nasze przestrzenie pozwolą Ci na wypoczynek z rodziną nawet gdy musisz wykonywać obowiązki służbowe. Odkryj Poznań razem z nami! Serdecznie zapraszam!

Tomasz Krzysztanowski, Dyrektor hotelu

Novotel Poznań Centrum zlokalizowany jest w centralnym punkcie miasta, dzięki czemu gwarantuje odwiedzającym pełną satysfakcję z pobytu, niezależnie od celu podróży. Novotel Poznań Centrum to miejsce gwarantujące wypoczynek i bezpieczeństwo.

W łatwy i szybki sposób dostaniesz się do nas z Lotniska lub autostrady. Dzięki naszej lokalizacji, zwiedzisz miasto pieszo gdyż jesteśmy tuż obok Starego Browaru, ul. Półwiejskiej i Św. Marcin oraz samego Starego Rynku. Będąc tam koniecznie zobaczcie Rogalowe Muzeum Poznania. Następnie kierując się w stronę rzeki Warta wstąpcie do „Bramy Poznania ICHOT”, gdzie w interaktywny sposób poznacie historię dziejów Państwa Polskiego.

W celu zapewnienia naszym gościom bezpiecznego i miłego pobytu razem z Bureau Veritas® wypracowaliśmy etykietę ALLSAFE, która informuje, że nasze hotele zachowują standardy higieny wyższe niż międzynarodowe i lokalne wytyczne.

PREFERENCYJNE STAWKI NOCLEGU NA HASŁO UM30

Pokój Superior single dla 1 osoby – 390zł brutto ze śniadaniem

Pokój Superior double/twin dla 2 osób – 440zł brutto ze śniadaniem

W celu rezerwacji goście proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 61 858 70 00 lub mailowo: h3376@accor.com

Udostępnij tę lokalizację
Photos
Szczegóły
  • Lokalizacja
  • Adres
    plac Andersa 1, 61-894 Poznań
  • Telefon
    61 858 70 00
  • Email
    h3376@accor.com